• 17 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1248

Rotuz przegrywa z BKS STAL Bielsko-Biała

Rotuz drugi raz w historii gra w Bielsku i po raz kolejny przegrywa w końcówce... Można powiedzieć, że rodzi się dziwna tradycja, aby w samej końcówce oddać gospodarzom wszystkie punkty.

Rotuz przegrywa z BKS STAL Bielsko-Biała · fot. Rotuz Bronów

Bronowianie weszli w mecz wybornie, już po 5 minutach strzał Rodaka z dystansu dobił główką Adamczyk, a piłka wpadła do bramki gospodarzy. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, Bielszczanie wyprowadzili perfekcyjną kontrę zwieńczoną perfekcyjnym strzałem. Następnie mecz bardzo się wyrównał choć to BKS miał delikatna przewagę, natomiast było mało konkretów. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować konkretnej sytuacji strzeleckiej, a bez strzałów ciężko o gole...

Po zmianie stron widowisko zdecydowanie ożyło, pierwsze minuty drugiej połowy to dominacja Bielszczan, Rotuz jednak grał czujnie w defensywie, pewny w bramce był również Miłkowski. Po okresie dominacji BKS-u do głosu doszli gracze z Bronowa i zaczęło się naprawdę sporo dziać. Sporo wiatru wprowadził po wejściu na boisko Szczelina, jednak w dogodnej sytuacji nie potrafił pokonać bramkarza rywali. Sytuacje bramkowe zmarnował również Dzida i Adamczyk i to sytuacje naprawdę dobre! I jak tu nie wierzyć w przysłowie, że niewykorzystane okazje się mszczą? W samej końcówce meczu Rotuz dał sobie strzelić gola, który odebrał im wszystkie punkty. Rzut wolny, celna wrzutka, brak krycia i piłka w bramce Rotuza. 2:1 dla gospodarzy i mimo dobrej gry trzeba było wrócić bez punktów do Bronowa...

BKS Stal Bielsko- Biała vs Rotuz Bronów 2:1 (1:1)