czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2003
  • wyświetleń: 779

Sezon nawigacyjny 2003 otwarty!

17 maja na ośrodku Rafinerii "Czechowice" SA nad jeziorem żywieckim odbyło się uroczyste otwarcie sezonu nawigacyjnego 2003, Retmanatu Drużyn Wodnych KH Czechowice-Dziedzice, połączone z piknikiem żeglarskim pracowników Rafinerii. Już od rana po całym jeziorze woda niosła pieśni żeglarskie, a dla chętnych wodniacy organizowali "przejażdżki" dwu-masztowym "Sunrisem". Punktualnie o godz 15.00 na maszt powędrowała bandera harcerska, a Retman Drużyn ogłosił sezon nawigacyjny za otwarty. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych przy muzyce czechowickiego zespołu "Narazie".

Dzięki uprzejmości zarządu rafinerii uczestnicy imprezy mieli również możliwość dokładnego obejrzenia nowoczesnego wozu ratowniczego. Prócz drużyn wodnych i pracowników rafinerii uroczystość zaszczycili swoją obecnością radni Czechowic, Komenda Hufca i przedstawiciele klubów żeglarskich.
Otwarcie sezonu było pierwszą imprezą organizowaną wspólnie przez Retmanat Drużyn Wodnych i Rafinerię "Czechowice" SA, jednocześnie doskonałym początkiem współpracy na nadchodzący sezon.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć podziękowania na ręce Zarządu Rafinerii. Podziękowania kierujemy również w stronę Stowarzyszenia Obywatelskie Forum Samorządowe za pomoc w zorganizowaniu imprezy i zespołu "Narazie" za jej uatrakcyjnienie. Dziękujemy również wszystkim osobom, które uczestniczyły w otwarciu sezonu.


Retmanat Drużyn Wodnych

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.