czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 lutego 2008
  • wyświetleń: 3942

Szkoła Tańca w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Taniec i muzyka towarzyszą nam przez całe życie. Wtedy, gdy idziemy na młodzieżową zabawę do klubu i kiedy wybieramy się na wielkie gale. Dlatego warto umieć poruszać się po parkiecie, teraz - dzięki Bielskiej Szkole Tańca - możemy się tego nauczyć w Czechowicach-Dziedzicach.

Uwaga! Pozostało jeszcze tylko kilka miejsc na najbliższy kurs.

Szkoła Tańca w Czechowicach


Bielska Szkoła Tańca "Quick-Dance" to największa polska placówka na Podbeskidziu zajmująca się upowszechnianiem tańca towarzyskiego. Naukę prowadzą specjaliści o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach zawodowych. Program nauczania tańca został opracowany z mysła o młodzieży, studentach, a także parach narzeczeńskich i małżeńskich.

"Quick-Dance" proponuje warsztaty taneczne dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z tańcem i tych, które pierwsze kroki na parkietach mają za sobą. W ofercie szkoły tańce wolne i spokojne i bardziej żywiołowe.

Dzięki Bielskiej Szkole Tańca nauczymy się tańczyć: walca wiedeńskiego, walca angielskiego, poloneza, ale też tango argentyńskie, foxtrota, jive'a, cha-cha-cha, a nawet latynoamerykańskie sambę i rumbę. W trakcie warsztatów organizatorzy proponują także tańce zespołowe oraz gry i zabawy towarzyskie.

Zajęcia odbywają się w Czechowicach-Dziedzicach w Domu Kultury "Chemik" przy ulicy Barlickiego.

----------------------------------

Bielska Szkoła Tańca "Quick-Dance"
ul. Komorowicka 54
43-300 Bielsko-Biała
Tel. (033) 822-74-44
www.bstquickdance.com/ target=_blank class=dodaj>www.bstquickdance.com

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.