Wiadomości

  • 22 sierpnia 2023
  • 24 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4507

Cielak na gigancie spacerował po DK-1. Interweniowali policjanci

Nietypową interwencję zaliczyli w poniedziałek 21 sierpnia około godziny 20.00 czechowiccy policjanci. Otrzymali zgłoszenie, że po czechowickim odcinku DK-1 pomiędzy samochodami "spaceruje" cielak.

Cielak na gigancie spacerował po DK-1. Interweniowali policjanci
Cielak na gigancie spacerował po DK-1. Interweniowali policjanci · fot. Nadesłane przez czytelnika


O tym, że po czechowickim odcinku DK-1 - w rejonie skrzyżowania z ulicą Ligocką - biegał cielak, poinformował portal Bielskie Drogi. Chociaż sytuacja wyglądała nietypowo, to warto zaznaczyć, że w innych okolicznościach mogła zakończyć się tragedią - około godziny 20.00 przez Czechowice-Dziedzice przechodziła ulewa, zapadał zmrok i widoczność była ograniczona. Trzeba było zachować szczególną ostrożność.

Loading...


O informację w tej sprawie poprosiliśmy asp. Rafała Kobyłeckiego, pełniącego obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej. Przekazał nam, że na miejscu interweniowali policjanci, jednak przed przybyciem patrolu nieznana osoba zabrała cielaka do swojego samochodu. Z redakcją naszego portalu skontaktował się właściciel zwierzęcia, który znalazcę prosi o oddanie go - jego numer telefonu to 798 507 540.

mp, sid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.