Wiadomości

  • 2 września 2023
  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 3641

Finał "Pojedynku o Tytuł Super Dzieciaka" już 10 września na placu Jana Pawła II

Za nami:

Projekt Elżbiety Zarębskiej "Pojedynek o Tytuł Super Dzieciaka" będzie miał swój finał w niedzielę 10 września na placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00. Będzie to impreza towarzysząca Piknikowi Rodzinnemu "Przy Fontannie'', który otworzy Jesienną Szkołę Profilaktyki.

Pojedynek o Tytuł Super Dzieciaka na powitaniu lata w Parku Szwajcarska Dolina - 23.06.2023 · fot. Elżbieta Zarębska


W finale zmierzą się zwycięzcy sześciu konkurencji, które zostały rozegrane w czasie tegorocznej edycji imprezy 23 czerwca w Parku Szwajcarska Dolina w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak co roku tytuł Super Dzieciaka oraz Puchar Burmistrza może zdobyć tylko jedno dziecko, zatem w finale zmierzą się:
  • Mistrz GoJump - Nina Świerad,
  • Mistrz Czarodziej - Nadia Bonk,
  • Mistrz Bob Budowniczy - Patryk Machała,
  • Mistrz Smakołyk - Lena Kopeć,
  • Bystrzak Sokole Oko - Maria Pezda,
  • Mistrz Skakania na Skakance - Filip Kóska.


Nad finałem imprezy patronat honorowy objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Elżbieta Zarębska spotka się z Wami jako "Zdrowa Rzepa", bowiem wraz z nowym rokiem szkolnym do szkół i przedszkoli w naszym mieście po raz kolejny trafi projekt jej autorstwa dedykowany najmłodszym.

Zdrowa Rzepa w tym roku szkolnym odwiedzi 17 placówek edukacyjnych na terenie naszej gminy.
Program realizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Zajęcia realizowane będą we współpracy z Biurem ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Celem zajęć jest wykształcenie w dzieciach zdrowych nawyków żywieniowych, edukacja w zakresie zdrowego stylu życia i zdrowych wyborów, uświadomienie uczniom zachowań ryzykownych i niebezpiecznych, do których zalicza się między innymi ograniczona lub brak aktywności fizycznej.

- Zapraszamy zatem na finał, któremu towarzyszyć będą jak co roku niesamowite emocje i wspaniała zabawa. Rozlosowane zostaną cenne nagrody i atrakcyjne prezenty - zachęca Elżbieta Zarębska, która zaprasza wszystkich małych sportowców, tancerzy, budowniczych, gimnastyków oraz akrobatów, czyli małych Bohaterów, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji imprezy.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj