Wiadomości

  • 3 września 2023
  • wyświetleń: 475

Pin-Up Global to ekosystem niezależnych, silnie zmotywowanych firm

Materiał partnera:

Pin-Up Global to unikalny ekosystem niezależnych firm, które działają w wielu krajach na całym świecie. Ekosystem jest podzielony na segmenty, które współpracują ze sobą, aby osiągnąć wspólny wynik. Dziś Pin Up affiliates działają w sześciu krajach, na Ukrainie, w Polsce, Peru, Kazachstanie, Armenii i na Cyprze. Ekosystem stale się rozwija, tworząc wysokiej jakości produkty i usługi zorientowane na klienta.

global


Ekosystem obejmuje ponad 15 firm. Działają w następujących obszarach: marketing online i offline, SEO i promocja afiliacyjna, fintech, tworzenie oprogramowania, zarządzanie operacjami, obsługa klienta, finanse, obsługa prawna, filantropia. Głównym celem wszystkich obszarów ekosystemu jest uzyskanie wyniku jakościowego.

Zasady i cechy rozwoju ekosystemówPIN-UP to ekosystem o nienagannej reputacji, skoncentrowany na ludziach i doceniający każdego klienta. Ekosystem ma swoje własne wartości:

  • Bądź pierwszym. Ekosystem oferuje najlepsze rozwiązania dla klientów i pracowników poprzez pasję, odwagę do wdrażania pomysłów i proponowania zmian.
  • Zostań ekspertem w swojej dziedzinie. Firmy ekosystemowe oferują produkt wysokiej jakości dzięki doświadczeniu.
  • Zostań partnerem w pracy zespołowej. Ogólnym rezultatem jest wkład każdego pracownika, wzajemne wsparcie i umiejętność negocjacji.
  • Skoncentruj się na wyniku. Firmy ekosystemowe są zorientowane na wyniki. Wszyscy specjaliści od ekosystemów osiągają swoje cele dzięki wytrwałości i determinacji.
  • Bądź otwarty i szczery w komunikacji. Przede wszystkim otwartość w komunikacji z klientami i pracownikami.


PIN-UP zrezygnował z przestarzałej struktury w postaci centrum i oddziałów regionalnych. Ekosystem składa się z kilku segmentów, z których każdy ma swój własny profil i samodzielnie rozwiązuje problemy w swojej dziedzinie.

Różnica między PIN-UP Global a konkurencjąEkosystem to stowarzyszenie wysoce zmotywowanych profesjonalistów. Zespół tworzą celowi, zdeterminowani i kreatywni ludzie, którzy dążą do ciągłego rozwoju wraz z rozwojem globalnej struktury. Każdy operator jest częścią systemu, wszystkie usługi i rozwiązania są dla niego dostępne. Stała komunikacja, interakcja i wymiana doświadczeń pozwalają firmie szybko osiągać zamierzone rezultaty, wchodzić na nowe rynki, być zawsze pierwszym i wyznaczać trendy.

Niezależne firmy współpracują w tym samym systemie, kierując się wspólnymi wartościami. Te proste zasady pozwalają na ustalenie właściwej interakcji między uczestnikami ekosystemu, ukierunkowanej na rozwój i doskonalenie. Te kluczowe zasady są bardzo proste: zawsze bądź pierwszy, bądź ekspertem, pracuj w zespole, koncentruj się na wynikach, komunikuj się uczciwie, otwarcie ze wszystkimi uczestnikami systemu oraz z klientami.

Korzyści z pracy w biurach PIN-UP GlobalEkosystem oczekuje długoterminowej współpracy z każdym specjalistą, dzięki czemu stwarza najbardziej komfortowe warunki pracy i rozwoju zawodowego. Każdy członek zespołu może uczestniczyć w wydarzeniach tematycznych, kursach rozwoju zawodowego, brać udział w nowych ciekawych projektach.

Pracownicy mają zapewniony pełny pakiet socjalny, ubezpieczenia, w ramach premii otrzymują nagrody pieniężne, dodatkowe dni wolne, często kierownictwo organizuje ciekawe święta firmowe. Dziś istnieje osiem biur Pin-Up w sześciu krajach świata. Każdy specjalista sam może wybrać, w którym biurze i w jakim kraju wygodniej jest mu pracować. To nie tylko ciekawa praca i nowe znajomości, ale także okazja do odwiedzenia różnych krajów świata.