Wiadomości

  • 6 września 2023
  • 7 września 2023
  • wyświetleń: 10221

[FOTO] Groźnie wyglądające zdarzenie na DK-1. Były duże utrudnienia

Do zderzenia dwóch osobówek doszło w środę 6 września przed godziną 9.00 na drodze krajowej numer 1 w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie skrzyżowania z ulicą Legionów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Były duże utrudnienia.

Kolizja dwóch osobówek na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 6.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


jak przekazał naszemu portalowi st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, do zdarzenia doprowadziła kierująca Hyundaiem, która jadąc od strony Zabrzega zignorowała znak stop, wjechała na skrzyżowanie i zderzyła się z kierującym BMW. Warto nadmienić, ze w chwili zdarzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. W takiej sytuacji kierowcy są zobowiązani stosować się do znaków określających pierwszeństwo.

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to 78-latka kierująca Hyundaiem i 44-letni kierowca BMW nie odnieśli poważnych obrażeń. jak zwrócił uwagę przedstawiciel bielskich stróżów prawa, prawdopodobnie zadecydowała o tym konstrukcja samochodów.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczynię ukarano mandatem karnym. Na miejscu występowały duże utrudnienia w ruchu, które dodatkowo potęgowały roboty na ulicy Legionów od strony centrum Czechowic-Dziedzic.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.