Wiadomości

  • 8 września 2023
  • 19 września 2023
  • wyświetleń: 17680

Zakończono poszukiwania dwóch nastolatków z Czechowic-Dziedzic

Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań 18-letniego Jakuba, który w sierpniu samowolnie oddalił się z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach. Nastolatek został odnaleziony we wtorek 19 września.

policja, radiowóz, ilustracja
Zakończono poszukiwania dwóch nastolatków z Czechowic-Dziedzic · fot. Urząd Marszałkowski


Przypomnijmy, 23 sierpnia 18-letni Jakub wraz ze swoim kolegą Igorem oddalili się z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach.

W poniedziałek 18 września informowaliśmy o odnalezieniu 16-letniego Igora, z kolei Jakub został odnaleziony dzień później. Tym samym policjanci zakończyli poszukiwania opiekuńcze za nastolatkami.

- Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły wiadomość o poszukiwaniach opiekuńczych oraz wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel, co przyczyniło się do odnalezienia Jakuba - przekazał st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

ar, mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.