Wiadomości

  • 11 września 2023
  • 17 września 2023
  • wyświetleń: 10130

Rekord mieszkańca Zabrzega! Wystąpi w finale Ninja Warrior Polska!

We wtorek 12 września w Polsacie wyemitowano kolejny odcinek Ninja Warrior Polska. Świetny wynik oraz awans do finału wywalczył w nim Mariusz Bulandra z Zabrzega!

Mariusz Bulandra w 2. odcinku 8. edycji programu Ninja Warrior Polska - 12.09.2023 · fot. Polsat


W pierwszym etapie wtorkowego odcinka Ninja Warrior Polska zawodnicy zmierzyli się na torze eliminacyjnym. Składał się on z następujących przeszkód: Bieg parkourowca 2, Zjazd na kolumnie, Na krawędzi, Chwiejne łódki, Przerzutnie i Krzywa ściana.

- Tęskniliśmy za nim, bo nie było go ani w szóstej, ani w siódmej edycji - tymi słowami Jerzy Mielewski powitał powracającego do show Mariusza Bulandrę. - Nie było mnie, bo zerwałem mięsień podgrzebieniowy. Było ciężko, ale wróciłem ze zdwojoną siłą - tłumaczył. W jakiej formie był zawodnik? Doskonałej! - Idzie jak burza. Myślę, że nie popełni błędu - komentował dziennikarz sportowy w trakcie show. Przewidział ten bieg w stu procentach! Zawodnik zameldował się z bardzo dobrym czasem na górze Krzywej ściany.

Czas toru eliminacyjnego (ukończony) Mariusza Bulandry: 00:52.90.Najszybsi z najszybszych, czyli zacięta walka o złoty bilet do finału. Na Power Tower walczyli Mariusz Bulandra i Wojciech Rychlewski. Drugi z nich okazał się lepszy.

Tor półfinałowy w drugiej części odcinka składał się z pięciu przeszkód: Dziurawy most, Śmigło i linia, Ruchomy drążek, Wiszące okna, Przeprawa przez komin. Jako ostatni wystąpił w nim Mariusz Bulandra.

- Na publiczności są najważniejsze moje osoby: moja dziewczyna i córeczka - podkreślał zabrzeżanin. Zawodnik chciał pokazać dziecku, że jest w stanie awansować do finału. I rzeczywiście tak było! Mieszkaniec Zabrzega wyeliminował tym samym Tomasza Zaorskiego. - Tęskniliśmy za jego szybkością i dynamiką - skwitował Jerzy Mielewski.

Czas toru półfinałowego: 00:46.80.Rekord i pewna kwalifikacja do finału!

Mariusz Bulandra w programie Ninja Warrior Polska
Mariusz Bulandra w programie Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


Przypomnijmy, Mariusz Bulandra z Zabrzega wystąpił w dwóch edycjach programu Ninja Warrior Polska - dwukrotnie był jego finalistą - pisaliśmy o tym w artykule "Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska!".

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

mp / czecho.pl

źródło: polsat.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.