Wiadomości

  • 20 września 2023
  • wyświetleń: 3068

Kamień uderzył w szybę pojazdu, uszkadzając ją. Policjanci poszukują świadków

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków zdarzeń drogowych. W jednym z nich kamień, spadający prawdopodobnie z ciężarówki, uderzył w szybę osobowego Hyundaia, uszkadzając ją.

policja, radiowóz, kmp, kogut
Kamień uderzy w szybę pojazdu, uszkadzając ją. Policjanci poszukują świadków zdarzenia · fot. KMP Bielsko-Biała


24 sierpnia około godziny 14.30 w Ligocie na skrzyżowaniu ul. Bielskiej z ul. Woleńską doszło do zderzenia samochodu marki Skoda z kierującym rowerem. Kierujący rowerem oddalił się z miejsca zdarzenia.

24 sierpnia w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów w poruszający się w kierunku centrum samochód marki Hyundai uderzył kamień powodując uszkodzenie szyby czołowej pojazdu. Kamień mógł spaść z samochodu ciężarowego poruszającego się w przeciwnym kierunku.

7 września w godzinach od 10.40 do 12.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Puszkina, w nieustalonych okolicznościach uszkodzony został pojazd marki BMW.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.