Wiadomości

  • 22 września 2023
  • 26 września 2023
  • wyświetleń: 4440

Budimex wyremontuje w Zabrzegu 3 gminne drogi. Będą utrudnienia w ruchu

Za nami:

Firma Budimex informuje o przystąpieniu do remontu nawierzchni trzech dróg gminnych na terenie Zabrzega. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Budimex wyremontuje w Zabrzegu 3 gminne drogi. Będą utrudnienia w ruchu
Budimex wyremontuje w Zabrzegu 3 gminne drogi. Będą utrudnienia w ruchu · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Jak poinformował czechowicki Urząd Miejski, od wtorku 26 września do soboty 30 września prace remontowe będą prowadzone na ulicach Korfantego, Objazdowej i Ochodzkiej (odcinki ulic od ul. Waryńskiego do linii kolejowej).

- W związku z prowadzonymi pracami należy liczyć się z czasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym w tym również całkowitym zamknięciem. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania wprowadzonego na czas prowadzenia prac - podał magistrat.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj