Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2023
  • 6 października 2023
  • wyświetleń: 7270

[WIDEO, FOTO] Za nami debata z kandydatami do Sejmu z naszego okręgu

Portal czecho.pl wraz z partnerami pless.pl, bielsko.info i cieszyn.news zorganizował debatę wyborczą z kandydatami do Sejmu z okręgu nr 27. Debata odbyła się w poniedziałek 2 października, a transmisję na żywo z wydarzenia można było obejrzeć na naszym portalu i telewizji bielsko.tv, która była partnerem technicznym.Do uczestnictwa w debacie zaprosiliśmy przedstawicieli pięciu partii politycznych, które mają obecnie reprezentantów w Sejmie.

W wydarzeniu wzięli udział:

Debata z kandydatami do Sejmu z okręgu nr 27 - 2.10.2023 · fot. Marek Ogrodzki / czecho.pl


Debata składała się z trzech części. W pierwszej rundzie kandydatów na posłów czekały pytania przygotowane przez dziennikarzy portali bielsko.info, pless.pl, czecho.pl i cieszyn.news. Druga runda to dwie serie pytań od naszych czytelników. W ostatniej części debaty uczestnicy zadawali pytania sobie nawzajem. Była też możliwość krótkiej riposty. O tym, kto komu zadał pytanie, zadecydowało losowanie.

Debatę poprowadził redaktor portalu - Mateusz Pietrzak.

Redakcja / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.