Wiadomości

  • 25 września 2023
  • 3 października 2023
  • wyświetleń: 28963

Prokuratura bada sprawę śmierci mieszkańca Kaniowa. Jego zwłoki ujawniono przy drodze

Prokuratura Rejonowa w Pszczynie prowadzi śledztwo dotyczące śmierci 55-letniego mieszkańca Kaniowa. Jego zwłoki zostały ujawnione przy drodze z Czechowic-Dziedzic do Kaniowa w piątek 22 września.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Prokuratura bada sprawę śmierci mieszkańca Kaniowa. Jego zwłoki ujawniono przy drodze - zdj. ilustracyjne · fot. KWP Katowice


Przypomnijmy, o tej sprawie portal cecho.pl informował w poniedziałek 25 września. Przy drodze na granicy Czechowic-Dziedzic i Kaniowa ujawniono zwłoki.

O sytuacji powiadomił nas jeden z czytelników. Jak przekazał portalowi czecho.pl poprzez "Wyślij Info", w miniony piątek 22 września około godziny 18.00 "na granicy Czechowic-Dziedzic i Kaniowa, w okolicach rzeki Białki, zostało znalezione ciało". - Na miejscu było dużo radiowozów oraz prokuratura - dodał.

Informację potwierdziła nam asp. Ilona Michalczyk, pełniąca obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej. Jak przekazała portalowi czecho.pl, przy drodze między Czechowicami-Dziedzicami a Kaniowem ujawniono ciało 55-letniego mężczyzny, a pod uwagę brane są różne hipotezy. Na ten moment policjanci nie udzielają więcej informacji w tej sprawie.

Jak dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Pszczynie, zwłoki zostały ujawnione przy ulicy Stefana Kóski w Kaniowie. - Po przeprowadzeniu oględzin zwłok na miejscu ich ujawnienia prokurator zarządził sekcję zwłok zmarłego - poinformował nas Prokurator Rejonowy w Pszczynie Leonard Synowiec. Do dnia udzielenia odpowiedzi naszemu portalowi nie wpłynęła opinia w przedmiocie przyczyn śmierci 55-latka.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.