Wiadomości

  • 4 października 2023
  • 5 października 2023
  • wyświetleń: 1332

Tralala - warsztaty dla dzieci - nowe miejsce z zajęciami dla najmłodszych!

Artykuł sponsorowany:

Warsztaty powstały z myślą zarówno o maluchach, jak i starszych dzieciach. W naszej ofercie znajdują się zajęcia rozwijające talenty dzieci i organizujące czas wolny w sposób kreatywny oraz wspomagający naturalne predyspozycje dziecka do rozwoju.

Tralala - warsztaty dla dzieci


W swojej ofercie mamy zajęcia taneczne dla najmłodszych o wdzięcznej nazwie "Tańce- hulańce". Są to zajęcia rytmiczno-muzyczne z wykorzystaniem instrumentów, baniek, wstążek, piłek i wszelkiego rodzaju animacyjnych zabaw.

Dla bardziej technicznych zainteresowań mamy robotykę, która podzielona jest na grupy wiekowe. Zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Dla dzieci
w wieku 7-12 lat proponujemy zajęcia z robotyki Lego Mindstorms EV, podczas których dzieci będą miały okazję nauczyć się programowania, budowania robotów oraz tworzenia złożonych projektów. Zajęcia dla dzieci 5-6 lat skupiają się na robotyce Lego WeDo 2.0, która jest idealna dla początkujących, a jednocześnie oferuje wiele możliwości do nauki.

Z kolei "Maziaje" to zajęcia plastyczne dla szeroko rozumianych artystycznych dusz. Tu będziemy się brudzić, pracując na różnych fakturach i materiałach oraz różnymi technikami.

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia preadaptacyjne dla maluchów poniżej 3 roku życia, które nie uczęszczają do przedszkola. To zajęcia prowadzone przez doświadczonego nauczyciela przedszkola mające na celu oswojenie dzieci z grupą i bardzo stopniowe wdrażanie w rytm życia przedszkolnego.

Ostatnim punktem naszej oferty są zajęcia dla maluszków poniżej 2 roku życia. Są to warsztaty dla rodziców i dzieci z wykorzystaniem metody Weroniki Sherborne, a zatem dużo bujania, kołysania, turlania i baraszkowania.

Tralala- warsztaty dla dzieci są zlokalizowane w Czechowicach- Dziedzicach przy
ul. Ignacego Łukasiewcza 20a. Zapisów można dokonać pod numerem telefonu 791 487 819. Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na facebooku pod hasłem Tralala-warsztaty dla dzieci. Koszt robotyki to 200 zł za cztery spotkania w miesiącu, pozostałe zajęcia są w cenie 120 zł za cztery spotkania w miesiącu. Zapraszamy do kontaktu!