Wiadomości

  • 1 października 2023
  • wyświetleń: 534

Mieszkania Oleśnica - nowe mieszkania na sprzedaż w spokojnej okolicy. Musisz to sprawdzić!

Materiał partnera:

Chciałbyś mieszkać spokojnie w atrakcyjnej okolicy? Poznaj nowe mieszkania dostępne w Oleśnicy. Ta urokliwa miejscowość zyskała nowe osiedle, które znajduje się z dala od zgiełku miasta, jednak świetnie skomunikowane z resztą regionu. Bez względu na preferencje kondygnacji - parter, pierwsze piętro czy ostatnia kondygnacja - oferta inwestycji Kopernika 16 spełni Twoje oczekiwania.

Linkhouse


Zielone i relaksujące otoczenie nowych mieszkań w OleśnicyOsiedle utrzymane jest w jasnych kolorach i dominuje na nim przestrzeń zielona. Deweloperzy zadbali o to, aby każdy mieszkaniec mógł cieszyć się ze swojego kontenera na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. Dodatkowo, tereny wspólne zostały obsadzone trawnikami i nasadzeniami drzew, co tworzy przyjemny klimat i zachęca do wypoczynku na łonie natury.

Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko Rynku i parkuLokalizacja nieruchomości jest doskonała dla osób ceniących spokój, ale czerpiących z przyjemności korzystania z uroków miasta. W niedalekiej odległości znajduje się duży park miejski, idealny na spacery i relaks. Bliskość historycznej części miasta pozwala na szybki spacer na Rynek, a okolica jest świetnie skomunikowana z resztą Oleśnicy. Przystanki autobusowe oraz pobliskie dworce kolejowe umożliwiają szybkie i dogodne połączenia zarówno w obrębie miasta, jak i z większymi miastami województwa.

Dostępne mieszkania dla wszystkich potrzeb. Mieszkanie 2-pokojowe, a może 3 lub 4 pokoje?W ramach inwestycji dostępne są mieszkania o różnej wielkości, począwszy od kawalerek, przez mieszkanie 2 lub 3 pokojowe aż po duże mieszkania 4-pokojowe. Dwa nowo wybudowane budynki oferują wiele różnych opcji do wyboru. Zachęcamy do sprawdzenia planu i dostępności wolnych mieszkań. Ze względu na duże zainteresowanie, niezwłoczne podjęcie decyzji jest kluczowe, aby zdobyć wymarzone lokum. Ponadto, wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby były jasne i przestronne. Każdy mieszkaniec ma również dostęp do komórki lokatorskiej oraz możliwość parkowania samochodu w garażu podziemnym.

Oleśnica - doskonałe połączenia i dogodne życieOleśnica jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w aglomeracji wrocławskiej. To miasto oferuje świetne połączenia zarówno w ramach lokalnego transportu, jak i z innymi miejscowościami. Dzięki drodze szybkiego ruchu S8 oraz sprawnym połączeniom kolejowym i autobusowym, można szybko i bezproblemowo dotrzeć do Wrocławia i innych miejscowości w regionie. Oleśnica jest siedzibą wielu instytucji, urzędów, a także placówek kulturalnych i edukacyjnych. W okolicy inwestycji znajdują się również sklepy oraz punkty usługowe, zapewniając wygodne i komfortowe życie dla mieszkańców.

Umów się na prezentację i poznaj najlepszą ofertę mieszkań na sprzedaż w OleśnicyJeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w Oleśnicy, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami dostępnymi na inwestycji Kopernika 16 w Oleśnicy. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie oprowadzą Cię po dostępnych lokalach. Już wkrótce możesz znaleźć się we własnym wymarzonym mieszkaniu w świetnej lokalizacji.