Wiadomości

  • 3 października 2023
  • 7 października 2023
  • wyświetleń: 12263

Przeprowadzili prace na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Mazańcowicką. Były utrudnienia

Firmy AVR S.A i AVR S.p.A w sobotę 7 października zrealizowały kolejne prace na skrzyżowaniu DK-1 z ulicami Mazańcowicką i Starowiejską.

Prace drogowców na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 5.10.2023
Prace drogowców na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 5.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


W sobotę dokonano wymiany nawierzchni na połączeniu płyty skrzyżowania drogi DK-1 z ul. Mazańcowicką i Starowiejską w Czechowicach-Dziedzicach, na pasach w kierunku Bielska-Białej.

Wprowadzana organizacja ruchu zakładała ręczne kierowanie dla pojazdów nadjeżdżających od ul. Mazańcowickiej i ul. Starowiejskiej do DK-1 jezdnią prawą, przy jednoczesnym utrzymaniu funkcjonowania sygnalizacji świetlnej dla wszystkich relacji ruchu występujących na skrzyżowaniu. Prace rozpoczęły się o godzinie 2.00 w sobotę 7 października, a ich zakończenie planowane było na godzinę 14.00 - 15.00 tego samego dnia.

Przypomnijmy, prace drogowe w tym rejonie odbywały się także w czwartek 5 października. Wymieniona została nawierzchnia na lewoskręcie na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Mazańcowicką.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.