czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2008
  • wyświetleń: 1319

Czecho.pl - styczniowy rekord wizyt!

Po raz kolejny miło nam zakomunikować, że portal miasta Czechowice - Dziedzice czecho.pl zrobił następny krok do przodu i pobił rekord wizyt w ciągu miesiąca. W styczniu odnotowaliśmy 3505 wizyt dziennie. To sprawia, że jesteśmy jednym z największych mediów w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy.

Reklama

Liczba wizyt na portalu czecho.pl wzrasta systematycznie. Z każdym kolejnym okresem odnotowujemy wyższe wyniki. Dla porównania, poprzedni najwyższy wskaźnik oglądalności miał miejsce we wrześniu i wyniósł 3419 wizyt dziennie.

Liczba wizyt oznacza to, iż z tylu różnych numerów IP (w wielu przypadkach, można to odebrać jako z różnych komputerów) jest czytany portal. Natomiast samych wywołań adresu czecho.pl było w styczniu dziennie średnio było 78 282 razy!

Najwięcej wizyt było dnia 14 stycznia, kiedy z portalu czecho.pl korzystało ponad 4000 osób! Dziękujemy i nie spoczywamy na laurach, już w najbliższym czasie przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

Zespół redakcyjny czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.