Wiadomości

  • 12 października 2023
  • 24 października 2023
  • wyświetleń: 9244

[WIDEO, FOTO] Zobaczcie wideorelację z XX Biegu Śladami Księdza Józefa Londzina!

W sobotę 21 października odbyło się piąte, przedostatnie wydarzenie w ramach tegorocznego cyklu Biegiem po Zdrowie". Mowa o XX Biegu Śladami Księdza Józefa Londzina, który tradycyjnie został rozegrany na stadionie w Zabrzegu.Na starcie sobotnich zawodów stanęło blisko 300 zawodników - dokładnie 291 osób. Rywalizowano w kategoriach rocznikowych - od rocznika 2017 i młodsi do 1983 i starsi. Każdy otrzymał poczęstunek oraz dodatkowo, zgodnie z regulaminem w każdej kategorii wiekowej zawodnicy zostali uhonorowani medalami, nagrodami oraz dyplomami. Wyróżniony został również najmłodszy uczestnik: Marcin Darulis!

XX Bieg Śladami Księdza Józefa Londzina - 21.10.2023 · fot. UM Czechowie-Dziedzice; MOSiR Czechowice-Dziedzice


Wyniki można znaleźć tutaj.

Klasyfikacja generalna: https://klasyfikacja.mosir.com.pl/kategorie_wiekowe.php?v

Celami wydarzenia były popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz profilaktyka uzależnień. Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniego biegu edycji 2023. 11 listopada odbędzie się XXXI Bieg Niepodległości!

Cykl "Biegiem po Zdrowie 2023". Znamy daty biegów i regulamin
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.