Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2023
  • 14 października 2023
  • wyświetleń: 11449

Prace drogowe na ul. Waryńskiego. Droga była całkowicie zamknięta, teraz ma nową nawierzchnię

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami na ulicy Waryńskiego od wtorku 10 października do soboty 14 października. Spółka Budimex przeprowadziła tam prace drogowe związane z odtwarzaniem nawierzchni po przebudowie czechowickiego węzła kolejowego.

Prace drogowe na ul. Waryńskiego. Frezowanie nawierzchni, później zamknięcie drogi
Prace drogowe na ul. Waryńskiego. Frezowanie nawierzchni, później zamknięcie drogi · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Spółka Budimex przekazała naszemu portalowi, że od godziny 8.00 we wtorek 10 października do piątku 13 października przeprowadzane będzie frezowanie nawierzchni - począwszy od skrzyżowania ul. Waryńskiego z ul. Korfantego, do skrzyżowania z ulicą Ochodzką. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo.

Prace drogowe na ul. Waryńskiego. Frezowanie nawierzchni, później zamknięcie drogi
Prace drogowe na ul. Waryńskiego. Frezowanie nawierzchni, później zamknięcie drogi · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Większe utrudnienia czekały na nas w sobotę 14 października. W ten dzień ul. Waryńskiego na wyżej wymienionym odcinku była całkowicie zamknięta ze względu na odtwarzanie nawierzchni - asfaltowanie. Ruch został poprowadzony objazdem.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj