Wiadomości

  • 24 października 2023
  • 18 listopada 2023
  • wyświetleń: 6365

Czechowicki Klub Motocyklowy: kalendarz, licytacje i bal Andrzejkowy dla Beniaminka Psika!

Za nami:

Tej jesieni oprócz grudniowych Motomikołajów Czechowicki Klub Motocyklowy organizuje serię przedsięwzięć, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację małego Beniamina Psika cierpiącego na zespół CHARGE.

Motomikołaje
Motomikołaje · fot. materiały organizatora


CKM Czechowicki Klub Motocyklowy to grupa, która od kilku lat aktywnie działa na terenie naszej gminy. Zrzesza motocyklistów głównie z gminy Czechowice-Dziedzice, ale nie tylko. Od początku działania grupa propaguje bezpieczny styl jazdy motocyklem oraz promowanie turystyki motocyklowej tej dalszej jak i bliższej.

Motomikołaje
Motomikołaje · fot. materiały organizatora


Klub stara się także pomagać dzieciom z terenu gminy. CKM zorganizował już pierwsze Czechowickie Motomikołaje, Dzień Dziecka oraz zakończenie wakacji dla podopiecznych Czechowickiego Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie. Od niedawna CKM działa również jako Stowarzyszenie CKM Motocykliści Dzieciom i jest wpisany w Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych, poz. 27.

Teraz, aby pomóc Beniaminowi, CKM wydaje kalendarz charytatywny, organizuje zbiórki gadżetów i voucherów, przeprowadza licytacje andrzejkowe oraz organizuje Charytatywny Bal Andrzejkowy na rzecz chłopca.

Motomikołaje
Beniamin potrzebuje naszego wsparcia · fot. materiały organizatora


- Wszystkie osoby o wielkim sercu, chcące wesprzeć akcje dla Benia, mające możliwość podarowania vouchera lub gadżetu na licytację, a także wszystkich chcących policytować się troszkę o ciekawe rzeczy zapraszamy na naszą stronę - mówi Prezes Zarządu Stowarzyszenia CKM Łukasz Cebula.

- Zapraszamy do kontaktu z zarządem stowarzyszenia firmy i osoby prywatne mające możliwość zafundowania lub zasponsorowania artykułów spożywczych na bal i inne osoby mogące w jakikolwiek sposób sprawić, aby puszka dla Benia była jak najbardziej zapełniona - dodaje.

Licytacje, informacje na temat balu oraz wszystkich naszych poczynań znajdziecie na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087922988266.

Szczegóły dotyczące balu andrzejkowego, który odbędzie się w sobotę 18 listopada, znajdziecie na poniższym plakacie:

bal andrzejkowy

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.