Wiadomości

  • 26 października 2023
  • wyświetleń: 411

Z czym wiążą się zadania wypełniane przez catering dietetyczny LOVE Catering?

Materiał partnera:

Całe menu naszego cateringu dietetycznego LOVE Catering w Czechowicach Dziedzicach opracowywane jest przez dietetyka wspólnie z szefem kuchni, tak aby dostarczana przez nas żywność była zawsze smaczna, zdrowa i pomagała osiągać zamierzone cele. Nasza dieta pudełkowa jest odpowiednia dla tych, którzy chcą mieć zdrowe ciało: sportowców, młodych mam, zwolenników zdrowego odżywiania. Z naszą firmą cateringową zaczniesz dobrze się odżywiać. Prawidłowe żywienie wpływa na poprawę zdrowia, zmniejszenie ryzyka chorób i zapobieganie ich występowaniu.

catering dietetyczny LOVE Catering


Z czym wiążą się zadania wypełniane przez catering dietetyczny?Nasz catering dietetyczny Czechowice Dziedzice dostarczy pod wskazany przez Ciebie adres dietę pudełkową która zapewni Ci niezbędną ilość białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, błonnika i aminokwasów. Składniki odżywcze są niezbędne, aby komórki mogły funkcjonować, dlatego też muszą one otrzymywać glukozę, fruktozę i trójglicerydy kwasów tłuszczowych. Ponieważ wszystkie te substancje znajdują się we krwi i komórkach w postaci soli, służą również jako dostawcy mikroelementów: potasu, magnezu, żelaza, wapnia i innych.

catering dietetyczny LOVE Catering


Czy dieta pudełkowa niskowęglowodanowa jest dobra na odchudzanie?Jednym z najważniejszych składników w żywieniu człowieka są węglowodany, które odpowiadają również za nadmierny przyrost masy ciała. Dlatego nasza dieta pudełkowa Low Carb (niskowęglowodanowa) odgrywa ważną rolę w kwestiach odżywiania i odchudzania. Węglowodany są najbardziej kalorycznym składnikiem diety, ograniczyliśmy je do około 30% całej żywności w Twojej diecie.

Nasz plan żywieniowy posiada produkty z dużą gęstością odżywczą, dlatego dostarcza mózgowi pożywienia i energii. Jednak układając plan żywieniowy w naszej firmie cateringowej w Czechowicach Dziedzicach, dietetyk bierze pod uwagę to, że stały nadmiar spożycia węglowodanów nad ich wydatkiem powoduje, że zaczynają się gromadzić, przekształcając w podskórną tkankę tłuszczową, odkładającą się w biodrach, talii i innych obszarach ciała. Dlatego w Twojej diecie znajdzie się podwyższona zawartości zdrowego tłuszczu i białka i spora ilość warzyw.

Dlatego nasz catering proponuje przejście na dietę niskowęglowodanową Low Carb, czyli ograniczenie węglowodanów w diecie co jest niezwykle pomocne w odchudzaniu. Dzieje się tak, ponieważ zmuszasz własny organizm do aktywnego ich wytwarzania z nagromadzonych tłuszczów. Efektem stosowania diety będzie oczekiwana redukcja wagi i spalenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej i trzewnej. Nasz catering dietetyczny poleca ten program także sportowcom, którzy skutecznie zredukują tkankę tłuszczową i zbudują mięśnie.

catering dietetyczny LOVE Catering


Jaką dietę poleci catering w Czechowicach Dziedzicach na poprawę zdrowia i wyglądu ciała?Nasza firma cateringowa w Czechowicach Dziedzicach posiada w ofercie doskonałe zbilansowaną dietę pudełkową Simply (1200-2500 kcal) która zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy produkty które dostarczą Ci energii, witamin, minerałów, aminokwasów, przeciwutleniaczy i błonnika. Zrównoważona dieta z naszego cateringu to równowaga, między energią która dociera do Twojego organizmu a energią którą zużywasz na jego funkcjonowanie.

Energia otrzymana z pożywienia jest zużywana na podstawowy metabolizm, termogenezę pożywienia oraz aktywność fizyczną. Przy krótkotrwałym braku wartości energetycznej organizm wykorzystuje tłuszcz (z tkanki tłuszczowej) i węglowodany (glikogen). Przy utrzymującym się niedoborze energii zużywane są nie tylko rezerwowe węglowodany i tłuszcze, ale także masa mięśni szkieletowych, co prowadzi do rozwoju dystrofii. Nasz catering dietetyczny dostarczy do Ciebie 3, 4 lub 5 posiłków. Każdy z nich będzie zawierał zrównoważone proporcje makroskładników, dostarczając Ci niezbędnych wartości pokarmowych.

catering dietetyczny LOVE Catering


PodsumowanieNasz catering dietetyczny LOVE Catering, posiada w ofercie różne zbilansowane diety pudełkowe które dostarczamy każdego dnia pod wskazany adres. Dysponujemy dietą na odchudzanie Slim Fit, dietą dla osób aktywnych fizycznie Sport, dietą przy nietolerancji glutenu i laktozy Dairy Free, dietę podnoszącą poziom kolagenu w organizmie Bulion. Jesteśmy ekologicznym cateringiem dla wymagających. Oferujemy Ci program lojalnościowy dzięki któremu obniżysz swój rachunek przy następnym zamówieniu. Korzystaj z naszego kalkulatora kalorii, aplikacji mobilnej, możesz również dokonywać odbioru posiłków bezpośrednio z naszej firmy cateringowej.