Wiadomości

  • 28 października 2023
  • wyświetleń: 4788

[FOTO] PKM poprawia komfort pracy kierowców. Na pętli stanął kontener sanitarno-socjalny

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach wybudowało kontener sanitarno-socjalny dla kierowców na pętli autobusowej przy kopalni Silesia. Jak informuje przewoźnik, dzięki temu zwiększy się komfort pracy kierowców.

PKM poprawia komfort pracy kierowców. Na pętli stanął kontener sanitarno-socjalny · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Obiekt składa się z aneksu kuchennego, jadalni i toalety. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację, zabezpieczenia antywłamaniowe i całodobowy monitoring. Podstawowym celem nowego kontenera jest poprawienie warunków pracy naszych kierowców autobusów.

- Praktyczność, minimalizm i nowoczesny design to określenia, których można użyć do opisu naszego nowego kontenera sanitarno-socjalnego, który stanął na pętli autobusowej przy kopalni Silesia - zauważa PKM.

Obecnie kończą się formalności związane z przekazaniem obiektu do użytkowania. PKM planuje, że z kontenera kierowcy zaczną korzystać na początku listopada.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.