Wiadomości

  • 30 października 2023
  • wyświetleń: 3576

[FOTO] Jesteśmy widoczni i bezpieczni! Profilaktyczna akcja Fundacji Czechowic-Dziedzic

Materiał partnera:

W ubiegłą niedzielę przy kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach Fundacja Czechowic-Dziedzic przeprowadziła akcję w ramach projektu pod nazwą "Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ulicach Czechowic-Dziedzic". Akcja polegała na nieodpłatnym przekazaniu odblasków mieszkańcom naszego miasta.

Jesteśmy widoczni i bezpieczni! Profilaktyczna akcja Fundacji Czechowic-Dziedzic · fot. Fundacja Czechowic-Dziedzic


Działania prewencyjne promujące właściwe zachowanie uczestników dróg jest niezwykle ważne i ma na celu zmniejszenie wypadków drogowych.

Fundacja rozdawała odblaski osobom starszym i dzieciom, zachęcając ich jednocześnie do ostrożności m.in. na przejściach dla pieszych, stosując zasadę ograniczonego zaufania. W tym trudnym okresie jesienno-zimowym, gdy widoczność jest ograniczona. Apelujemy do wszystkich, aby po zmroku nosić odblaski i być widocznym na ulicach.

Odblaski w ramach prowadzonej akcji rozdawała wolontariuszka Fundacji Czechowic-Dziedzic, Stella, na co dzień uczennica czechowickiej Niepublicznej Szkoły Katolickiej im. Św. Brata Alberta, przy wsparciu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Dziedzice z jej druhami Karoliną, Antonim i Mateuszem na czele, za co fundacja serdecznie dziękuje.

Odblaski na rzecz prowadzonej akcji fundacja otrzymała bezpłatnie od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, za co serdecznie dziękujemy!

Fundacja Czechowic-Dziedzic

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 125Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fundacja Czechowic-Dziedzic" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fundacja Czechowic-Dziedzic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fundacja Czechowic-Dziedzic" podaj