Wiadomości

  • 4 listopada 2023
  • wyświetleń: 7052

Internetowi oszuści uderzyli w Jacka Stachurskiego. Artysta ostrzega

Jacek Stachursky w mediach społecznościowych ostrzegł przed oszustami, którzy pojawiają się na jego profilach w social mediach. Artysta wystosował apel do swoich fanów.

Koncert charytatywny stowarzyszenia Nowa Inicjatywa - 22.10.2023
Stachursky podczas koncertu charytatywnego stowarzyszenia Nowa Inicjatywa - 22.10.2023 · fot. mp / czecho.pl


Apel pojawił się na facebookowym profilu Stachurskiego. - Uwaga na oszustów! Coraz więcej oszustów pojawia się na mojej stronie, próbując wyłudzić wasze dane lub namówić was na wydatki związane z moją działalnością estradową. Bądźcie czujni i wyjątkowo bezwzględni w stosunku do nich - napisał czechowiczanin.

- Nigdy nie kontaktuję się z wami tekstowo i nie inicjuję tego typu kontaktów. Jedyną formą kontaktu z wami, w odpowiedzi na wasze wiadomości, są niektóre emotikony - dodał artysta.

Loading...


Stachursky to nie jedyny artysta, pod którego podszywają się oszuści. Jak przypomina radio RMF FM w tym artykule, w "ostatnich tygodniach kolejne gwiazdy ostrzegają fanów przed internetowymi oszustami, którzy - bezprawnie wykorzystując cudzy wizerunek - próbują wyłudzać dane czy też pieniądze".

Rozgłośnia poinformowała, że wśród gwiazd, które padają ofiarami oszustów, są Krzysztof Ibisz, Anna Mucha czy też Rafał Brzozowski.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.