Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2023
  • wyświetleń: 3229

Drogi gminne do przebudowy. Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowych

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowych w zakresie dróg gminnych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Postępowanie podzielone jest na cztery zadania.

walec, droga, asfalt, asfaltowanie, prace drogowe, ilustracyjne
Drogi gminne do przebudowy. Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowych - zdj. ilustracyjne · fot. Facebook / Budimex


Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie 5 odrębnych dokumentacji projektowych remontu nawierzchni drogowych z podziałem na zadania.

Chodzi o remonty nawierzchni dróg:
  • wewnętrznej łączącej ul. Sadową z ul. Grabowicką odc.I w Czechowicach-Dziedzicach,
  • wewnętrznej łączącej ul. Sadową z ul. Grabowicką odc.II w Czechowicach-Dziedzicach,
  • odcinka drogi gminnej ul. Sadowej w Czechowicach-Dziedzicach,
  • wewnętrznej ul. Średniej w Ligocie,
  • gminnej ul. Stawiska w Ligocie.


Zakres prac projektowych w każdym z zadań obejmuje wykonanie dokumentacji geotechnicznej, dobór warstw konstrukcji nawierzchni mineralno-bitumicznej, opracowanie dokumentacji do zgłoszenia robót remontowych, opracowanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, opracowanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, sporządzenie dokumentacji w 4 egzemplarzach, całość dokumentacji na płycie CD.

Ponadto w każdym z zadań wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia w siedzibie zamawiającego minimum dwóch konsultacji połączonych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.