Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2023
  • wyświetleń: 3943

[FOTO] Groźne potrącenie rowerzystki w Kaniowie. 69-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami w szpitalu

We wtorek, 31 października około godziny 15.30 w Kaniowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym dość poważnych obrażeń ciała doznała rowerzystka. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu Witosa z Dankowicką i Krzywolaków. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Wypadek w Kaniowie - 31.10.2023 · fot. sid / czecho.pl


Ze wstępnych informacji wynika, że 46-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym, wyjeżdżając z ul. Krzywolaków na wprost, wymusiła pierwszeństwo na 69-letniej rowerzystce poruszającej się główną ul. Witosa. Siła uderzenia była na tyle duża, że rowerzystka doznała dość poważnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala, gdzie musiała pozostać na dalszym leczeniu.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy. Konieczne było przeprowadzenie oględzin obu pojazdów i wykonanie dokumentacji, która posłuży jako materiał do dalszego postępowania na drodze sądowej. To właśnie sąd zadecyduje o dokładnej winie i wymierzy karę dla sprawczyni zdarzenia.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.