czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2008
  • wyświetleń: 2164

Grozi im 12 lat za pobicie i kradzież

Sprawców rozboju, do którego doszło ostatnio w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali policjanci z komisariatu.

Reklama

W dniu 12 lutego w jednym z czechowickich barów przy ulicy Legionów sprawcy upatrzyli na swoją ofiarę 30-letniego mężczyznę, który nie krył się z posiadaną gotówką i stawiał klientom "kolejki piwa". Po zakończonej biesiadzie zaproponowali, że odwiozą go do domu. W trakcie podróży pobili go i skradli mu pieniądze w kwocie 400 złotych.

Czechowiccy policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców tego przestępstwa. Szybko ustalili ich personalia, a wczoraj ich zatrzymali. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Czechowic-Dziedzic - 19-letni Daniel J., jego rówieśnik Rafał G. oraz ich 33-letni kompan Bartosz K.

Wobec pierwszego z zatrzymanych Sąd Rejonowy w Pszczynie - na wniosek Policji i Prokuratury - zastosował już tymczasowy areszt. O losie dwóch pozostałych sprawców zadecyduje Prokuratura. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności.

aka / czecho.pl

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.