czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2008
  • wyświetleń: 1345

Władze Czechowic-Dziedzic protestują...

Władze Czechowic-Dziedzic protestują przeciwko likwidacji w naszym mieście Ksiąg Wieczystych.

Prezes Sądu Okręgowego w Katowicach – Monika Śliwińska wystąpiła do Ministra Sprawiedliwości z wnioskiem o zniesienie w Sądzie Rejonowym w Pszczynie Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Czechowicach-Dziedzicach.

W dniu 4 lutego do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach wpłynęło pismo Prezesa Sadu Okręgowego w Katowicach, w którym potwierdzony został zamiar połączenia z dniem 1 lipca 2008 r. Wydziału Zamiejscowego w naszym mieście z Wydziałem Ksiąg Wieczystych w Pszczynie.

W tej sytuacji Burmistrz Czechowic-Dziedzic wystąpił z inicjatywą uchwałodawczą w sprawie wyrażenia protestu wobec tych zamiarów a Rada Miejska jednogłośnie, w dniu 12 lutego przyjęła Uchwałę w sprawie wyrażenia protestu dotyczącego zniesienia w Sądzie Rejonowym w Pszczynie Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Czechowicach-Dziedzicach.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.