Wiadomości

  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 2408

[WIDEO] Czesi mogli obejrzeć dzieła z Czechowic-Dziedzic

W czwartek 2 listopada uczestniczki Koła Rękodzieła Artystycznego działającego przy czechowickim MDK odwiedziły miasto partnerskie Czechowic-Dziedzic - czeską Orlovą. Zaprezentowały tam swoje hobby.

Czesi mogli obejrzeć dzieła z Czechowic-Dziedzic
Czesi mogli obejrzeć dzieła z Czechowic-Dziedzic · fot. iTVO


Wideorelację z podróży do Orlovej Koło Rękodzieła Artystycznego opublikowało na YouTubie.

- To było niesamowite przeżycie. Dziękujemy, że tak wspaniale przyjęto nas i nasze rękodzielnicze dzieła. Również dziękujemy, że mogłyśmy podziwiać tak wiele wspaniałych stoisk, zaczerpnąć nowych inspiracji, poznać nowych wspaniałych przyjaciół. Te nasze wspaniale chwile w Dům kultury města Orlové możecie obejrzeć klikając na poniższy film przygotowany przez niesamowitą Dorotę z Card Design World- papeteria i pamiątki dla dzieci - możemy przeczytać we wpisie opublikowanym na Facebooku.Na pokazach, które odbyły się w Domu Kultury w Orlovej, zorganizowanych z okazji jubileuszu 800-lecia istnienia tej miejscowości, był obecny także zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic Paweł Mrowiec. Podczas wydarzenia zaprezentowano dzieła nie tylko z Czechowic-Dziedzic, ale także Rydułtów oraz słowackiego Namestova. Relację z wydarzenia przygotowała telewizja iTVO.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.