Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2023
  • 17 listopada 2023
  • wyświetleń: 5307

[FOTO] Nieprzyjemna konsekwencja braku patrzenia na znaki. "Zabrakło naprawdę niewiele"

Trwa przebudowa fragmentu ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - od DK-1 do ulicy Narutowicza. Przypomnijmy, obecnie wjazd od strony "dwupasmówki" do centrum miasta w tym miejscu jest zamknięty. Przez to wielu kierowców korzysta z przejazdu pod drogą krajową numer 1 na ulicy Piasta. Rodzi to pewne problemy...

Sytuacja ze środy 15 listopada z ulicy Piasta w Czechowicach-Dziedzicach
Sytuacja ze środy 15 listopada z ulicy Piasta w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Facebook / Bielskie Drogi


W środę 15 listopada portal Bielskie Drogi poinformował na Facebooku o próbie przejechania przejazdu przez samochód dostawczy. - Prawie się udało, zabrakło naprawdę niewiele - możemy przeczytać we wpisie.

Loading...


Przypominamy, że przez przejazd mogą przejechać pojazdy o wysokości do 2,2 m. Informują o tym stosowne znaki na początku i końcu ulicy Piasta. Warto także dodać, że wjazd w ulicę Legionów w stronę centrum miasta zostanie ponownie udostępniony kierowcom po jej przebudowie. Koniec prac jest zaplanowany na grudzień.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.