Wiadomości

  • 17 listopada 2023
  • 19 listopada 2023
  • wyświetleń: 8187

Zmarł Stanisław Londzin, wieloletni radny i zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic

Zmarł Stanisław Londzin, były zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic, radny miejski oraz wieloletni dyrektor czechowickiej Administracji Zasobów Komunalnych. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę 18 listopada o godzinie 11.00 w kościele pod wezwaniem świętego Józefa w Zabrzegu.

Stanisław Londzin
Stanisław Londzin · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Stanisław Londzin był radnym miejskim w latach 1990 - 1998. W tym samym okresie pełnił funkcje: najpierw członka ówczesnego Zarządu Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice, a następnie zastępcy burmistrza. Później - przez dekadę - był dyrektorem Administracji Zasobów Komunalnych.

- Odszedł od nas prawdziwy samorządowiec i społecznik. Człowiek, który dużą część swojego życia poświęcił pracy i działalności na rzecz lokalnej społeczności naszej gminy i regionu. Bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia - wspomina zmarłego Stanisława Londzina czechowicki Urząd Miejski.

Loading...


Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.