Wiadomości

  • 28 listopada 2023
  • 1 grudnia 2023
  • wyświetleń: 2321

Jak dbać o kręgosłup? Spotkanie z fizjoterapeutką w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Za nami:

W środę 29 listopada oraz w piątek 1 grudnia o godzinie 17.00 czechowicka biblioteka zaprasza na dwa ostatnie spotkania w ramach cyklu "Pora na seniora". Na koniec prof. Izabela Zając-Gawlak z AWF w Katowicach nauczy nas, jak dbać o kręgosłup.

kręgosłup,
Jak dbać o kręgosłup? Spotkanie z fizjoterapeutką w Miejskiej Bibliotece Publicznej · fot. Pixabay


Podczas pierwszej prelekcji fizjoterapeutka udowodni, że zdrowy ruch to podstawa, jeśli nie chcemy mieć problemów z naszym szkieletem. Z kolei na drugiej przekona nas, że zdrowy ruch to nie tylko gwarancja prawidłowej postawy i życia bez bólu, ale również klucz do zachowania dobrej kondycji mózgu i braku zaburzeń równowagi.

Podczas obu spotkań teorii towarzyszyć będzie część praktyczna. Prof. Izabela Zając-Gawlak zaprezentuje proste ćwiczenia z wykorzystaniem poduszek sensomotorycznych, które można wykonywać np. podczas czytania książki czy oglądania telewizji.

Wstęp wolny. - Zróbcie pierwszy krok do zdrowego kręgosłupa i przyjdźcie na spotkania w bibliotece. Do zobaczenia! - zachęca czechowicka MBP.

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice, w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj