Wiadomości

  • 29 listopada 2023
  • 9 grudnia 2023
  • wyświetleń: 4150

Grudniowa wycieczka w Beskid Śląski. Liczba miejsc ograniczona!

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na wycieczkę w Beskid Śląski, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Grudniowa wycieczka w Beskid Mały. Lista miejsc ograniczona!
Grudniowa wycieczka w Beskid Mały. Lista miejsc ograniczona! - zdj. ilustracyjne · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Pierwotnie zaplanowano wycieczkę, której trasa miała rozpoczynać się w rejonie Beskidu Małego - z Rzyk Jagódek, i prowadzić przez Groń Jana Pawła II, Leskowiec , Łamaną Skałę, Potrójną i Przełęcz Kocierską.

- Ze względu na duże opady śniegu i brak możliwości przejścia powyższej trasy zostanie zmienione miejsce wycieczki z rejonu Beskidu Małego na Beskid Śląski. Trasa jest w opracowaniu. Reszta pozostaje bez zmian - poinformował w poniedziałek 4 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Przypomnijmy, zapisy na wyjazd ruszyły w środę 29 listopada w recepcji MOSiR przy ulicy Legionów 145. Można ich dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00.

Koszt wycieczki to 50 złotych. Warunkami uczestnictwa są: wypełniona karta zgłoszeniowa, zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz opłata za wycieczkę - płatność tylko gotówką.

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce tylko i wyłącznie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

Potrzebne dokumenty można znaleźć TUTAJ.

Loading...

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.