Wiadomości

  • 30 listopada 2023
  • 3 grudnia 2023
  • wyświetleń: 18754

30 listopada "Klienci odbili się od drzwi". Biedronka przy Węglowej została otwarta później

We wtorek 21 listopada w artykule "Kończy się przebudowa najstarszej Biedronki w Czechowicach-Dziedzicach. Kiedy otwarcie?" informowaliśmy, że sklep przy ul. Węglowej 63 zostanie otwarty 30 listopada o godzinie 6.00. Mimo zapowiedzi obiekt nie został wówczas udostępniony klientom. Ostatecznie sklep został otwarty 1 grudnia.

sklep Biedronka
"Klienci odbili się od ściany". Dlaczego Biedronka przy Węglowej nie została otwarta? - zdj. ilustracyjne · fot. https://media.biedronka.pl


Przypomnijmy, w wiadomości przesłanej do redakcji naszego portalu Roman Krzyszczuk, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w Czechowicach-Dziedzicach zapowiadał, że "oficjalne otwarcie sklepu przy ul. Węglowej 63 odbędzie się w czwartek 30 listopada o godzinie 6.00".

Jednak, jak nas informowali czytelnicy, 30 listopada obiekt nie został udostępniony klientom. - Wielu z nich odbiło się od drzwi - to wiadomość od jednego z naszych czytelników.

O komentarz w tej sprawie portal czecho.pl poprosił biuro prasowe sieci Biedronka.

- W wyniku czynników niezależnych od sieci Biedronka otwarcie sklepu przy ul. Węglowej 63 w Czechowicach-Dziedzicach zostało przesunięte w czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby funkcjonowanie placówki zostało jak najszybciej wznowione po zakończonym remoncie. Do tego czasu wszystkich mieszkańców Czechowic-Dziedzic zapraszamy do pobliskich sklepów mieszczących się m.in. przy ul. Szkolnej 32, ul. Niepodległości 12 lub ul. Legionów 90 - przekazano nam.

Zapewniono nas także, że market ma zostać otwarty "w ciągu kilku najbliższych dni". Tak też faktycznie się stało. Drzwi sklepu Biedronka przy ul. Węglowej otwarte zostały 1 grudnia w godzinach popołudniowych.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.