Wiadomości

  • 12 grudnia 2023
  • 14 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1587

Offroadowcy od "Krokieta" kolejny raz wyruszyli z pomocą do dzieciaków

Grupa offroadowa "Wyprawy Krokieta" i firma "Wądrzyk Transport" zorganizowała coroczną zbiórkę darów dla dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach. Udało się zebrać od ludzi dobrej woli słodycze, zabawki, artykuły szkolne i pierwszej potrzeby.

Przekazanie darów do Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach - 9.12.2023 · fot. organizatorzy akcji


Przy przekazaniu darów, Bielska Drużyna Najemna Svantevit zrobiła pogadankę o dawnych dziejach Słowian. Przebrani wojownicy wykonali także mały pokaz rekonstrukcyjny bitwy. Podczas przekazania darów każdy z uczestników mógł wybić sobie pamiątkowa monetę. Prezenty wywołały u dzieci uśmiech ale najważniejsze jest dla nich to ,że ktoś o nich pamięta. - Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomagali w zbiórce - mówi Ania, zapalona miłośniczka offroadu, która współorganizowała akcję.

Grupa offoradowa "Wypawy krokieta" to nie formalne stowarzyszenie miłośników trenowej jazdy. Tak naprawdę to grupa dobrych znajomych, którzy od wielu lat trzymają się razem i zapraszają w swoje szeregi nowych ludzi zarażonych terenówkami tarzającymi się w błocie. To nie pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez nich. Wychowankowie Ośrodeka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach już trzeci rok z rzędu w okresie świątecznym są obdarowywani prezentami przez offroadowców. Poniżej kilka materiałów z tych różnych wydarzeń, którym nasza redakcja aktywnie kibicuje.
sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.