czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2008
  • wyświetleń: 1357

Kto zostanie Przedsiębiorcą 2007 roku?

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w jubileuszowej V Edycji Konkursu o Nagrodę Starosty Bielskiego „Przedsiębiorca roku 2007”.

Reklama

Głównym celem konkursu jest promocja firm działających na terenie powiatu bielskiego i wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw w 3 kategoriach: małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwo. Laureatom tych kategorii będą przyznawane statuetki „Laury Dębowe”, które są symbolem sukcesu gospodarczego.

Konkurs organizowany jest w cyklach rocznych zwanych edycjami. Do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy przedsiębiorcy zarejestrowani na terenie powiatu, nie zalegający z płatnościami na rzecz gminy, Skarbu Państwa i ZUS-u. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Przedsiębiorstwo będzie oceniane przez kapitułę, a ogłoszenia wyników dokona starosta bielski. Wszyscy przedsiębiorcy biorący udział w konkursie będą zaproszeni na spotkanie podsumowujące, na którym zostaną wręczone nagrody dla najlepszych firm.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie „Zgłoszenia do Konkursu ” (wersja elektroniczna dostępna na stronie www.powiat.bielsko.pl). Prócz wypełnionej ankiety można załączyć także dodatkowe informacje o firmie: certyfikaty, wyróżnienia, nagrody itp.

Przesyłać dokumenty można do dnia 20 marca 2008 roku na adres Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała). Dodatkowych informacji udziela Biuro Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich; tel. (33) 81-36-875, (033)81-36-802.

aka / czecho.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.