Wiadomości

  • 18 grudnia 2023
  • wyświetleń: 3598

[FOTO] Czechowiccy motocykliści o złotym sercu. Nie zapominają o potrzebujących dzieciach

Stowarzyszenie CKM Czechowicki Klub Motocyklowy nie zwalnia tempa. Po charytatywnym balu andrzejkowym oraz kolejnej edycji akcji "Motomikołaje" teraz czas na sprzedaż kalendarzy - dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenia małego Beniamina Psika z Czechowic-Dziedzic.

Druga edycja akcji "Motomikołaje" - 3.12.2023 · fot. Moto Foty; Krystian Świerkot Fotografia; Foto-express


Druga edycja akcji "Motomikołaje" odbyła się w niedzielę 3 grudnia. Czechowickim motocyklistom oraz ich partnerom, wśród których byli między innymi strażacy z OSP Dziedzice i OSP Lipowiec, niestraszny był atak zimy. Mimo intensywnych opadów śniegu udało im się przedrzeć z parkingu CH Stara Kablownia do czechowickiego domu dziecka.

- Uśmiechów i radości nie było końca, a to dla nas najlepsza nagroda. W tym roku dzieci otrzymały prezenty, które same sobie wymarzyły i napisały swoje prośby w listach do Mikołaja - relacjonuje Stowarzyszenie CKM Czechowicki Klub Motocyklowy.

W trakcie trwania imprezy można było przejechać się drabiną strażacką, upiec kiełbaskę na ognisku i napić się gorącego barszczu. - Serdecznie dziękujemy dzieciom za przekazane nam kartki świąteczne oraz bezcenną statuetkę - dodają motocykliści z Czechowic-Dziedzic.

- Akcja jak zawsze nie mogłaby się odbyć gdyby nie masa dobrych ludzi i firm. Dziękuję dobrowolnym fundatorom poszczególnych prezentów rzeczowych dla dzieci, członkom grupy CKM, członkom stowarzyszenia, sztabowi organizacyjnemu, naszym stałym sponsorom i partnerom akcji. To dzięki Wam ten jest szczególny dla tych dzieciaków - podsumowuje Łukasz Cebula, prezes stowarzyszenia.

"Motomikołaje" to nie jedyna akcja charytatywna, którą zorganizowali w ostatnim czasie członkowie Stowarzyszenia CKM. 18 listopada odbył się charytatywny bal andrzejkowy dla małego Beniamina Psika. W sumie udało się zebrać 32 199 zł! Z tego 17 350 zł to zyski z organizacji balu (sprzedaży biletów, róż, fotobudki oraz loterii), a 14 849 zł - licytacji andrzejkowych dla Benia.

Loading...


Bal andrzejkowy to nie jedyna inicjatywa stowarzyszenia dla małego Beniamina. Członkowie CKM zachęcają do zakupu kalendarza charytatywnego, którego cena to jedynie 40 złotych. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację małego chłopca.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.