czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2008
  • wyświetleń: 2016

Sprawdź czy zapłaciłeś podatek!

Biuro Informatyki Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach udostępniło nowy moduł – Podatek, który umożliwia sprawdzenie stanu płatności podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego. Za pomocą tego modułu osoby fizyczne mogą sprawdzić czy zapłaciły podatek w rozbiciu na poszczególne raty.

Wchodząc na stronę www.podatek.czechowice-dziedzice.pl target=_blank class=dodaj>podatek.czechowice-dziedzice.pl oraz podając numer ewidencyjny, który znajduje się w lewym górnym rogu decyzji wymiarowej dostarczonej każdemu podatnikowi, można sprawdzić status rat oraz ustawowe terminy zapłaty.

Funkcjonalność taka została także opracowana dla telefonu komórkowego, Wystarczy posiadać telefon komórkowy z wbudowaną przeglądarką WAP. Wersja WAP dostępna jest pod adresem www.podatek.czechowice-dziedzice.pl/wap target=_blank class=dodaj>podatek.czechowice-dziedzice.pl/wap. Szczegółowych informacji na temat wymiaru podatku i płatności można uzyskać telefonicznie, kontaktując się z Wydziałem Finansowo-Budżetowym – wymiar podatku (032) 214 71 17 lub Wydziałem Księgowości - księgowość podatkowa (032) 214 71 21.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.