czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2008
  • wyświetleń: 811

Kwestionariusz dla niepełnosprawnych

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej poinformowało, że od tego roku istnieje możliwość aplikowania środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Reklama

W ramach priorytetu VII tego programu możliwe jest realizowanie wsparcia między innymi dla osób niepełnosprawnych. Ważnym jego elementem jest eliminowanie różnego rodzaju barier (organizacyjnych, prawnych czy psychologicznych) na jakie napotykają osoby niepełnosprawne. Działania podejmowane na rzecz osób niepełnosprawnych mają w szczególności umożliwić im powrót na rynek pracy oraz ich integrację ze społeczeństwem.

Aby były one skuteczne Starostwo chce dokonać szczegółowego rozeznania w powiecie bielskim potrzeb osób niepełnosprawnych. Możliwe jest to tylko z czynnym udziałem tej grupy osób. Dlatego na stronie internetowej powiatu bielskiego www.powiat.bielsko.pl zamieszczony został specjalnie opracowany kwestionariusz, w którym niepełnosprawni przedstawić mogą swoje oczekiwania co do charakteru i zakresu realizowanej na ich rzecz pomocy.

Urząd zachęca wszystkich zainteresowanych do jego wypełnienia, a następnie odesłania do siedziby Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40.

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie uzyskać można także telefonicznie – tel. 813 66 64, 813 66 63, 813 62 20.

aka / czecho.pl

Źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.