Wiadomości

  • 25 grudnia 2023
  • wyświetleń: 3408

Czechowicka Jadłodzielnia ma już 4 lata. Warto o niej pamiętać w czasie Bożego Narodzenia

Jadłodzielnia znajdująca się przy ulicy księdza Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach ma już 4 lata. Można do niej zanieść nadmiarowe świąteczne jedzenie - skorzystają potrzebujący, a my nic nie zmarnujemy!

Czechowicka Jadłodzielnia ma już 4 lata. Warto o niej pamiętać w czasie Bożego narodzenia · fot. Facebook / Jadłodzielnia Czechowice-Dziedzice


Czechowicka Jadłodzielnia powstała 20 grudnia 2019 roku. Z okazji swojego 4-lecia podziękowała wszystkim przyjaciołom, którzy dbają o to, żeby półki w lodówce nigdy nie były puste.

- W szczególności gorąco dziękujemy naszym stałym dostawcom: piekarni Bakus oraz supermarketowi Panier z Zabrzega. Cieszymy się, że z roku na rok idea niemarnowania jedzenia zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców. Zbliża się okres świąt, pamiętajcie o Jadlodzielni, zanim cokolwiek z Waszych suto zastawionych stołów trafi do kosza - apeluje Jadłodzielnia Czechowice-Dziedzice.

Lodówka, która znajduje się przy ulicy księdza Jana Napomucena Barabasza 1 (obok budynku Wydziału Spraw Obywatelskich czechowickiego Urzędu Miejskiego), jest do dyspozycji mieszkańców przez całą dobę. Warto dodać, że wiosną punkt przeszedł mały lifting dzięki wsparciu Stowarzyszenia Działamy we współpracy z wychowankami domów dziecka z Czechowic-Dziedzic.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.