Wiadomości

  • 27 grudnia 2023
  • 30 grudnia 2023
  • wyświetleń: 22536

[FOTO] Charakterystyczna willa z Czechowic Południowych na sprzedaż. Zabytek wymaga remontu

Charakterystyczny budynek znajdujący się przy ulicy Pocztowej w Czechowicach-Dziedzicach został wystawiony na sprzedaż. Cena willi z 1900 roku to 1 550 000 złotych.

Charakterystyczna willa z Czechowic Południowych na sprzedaż. Zabytek wymaga remontu · fot. Allegro.pl / FIRMA GEODEZYJNA MARGEO MAREK GWIŻDŻ


Ogłoszenie pojawiło się w serwisie allegro.pl. Powierzchnia działki, na której znajduje się budynek, to 2428 m2, z kolei powierzchnia użytkowa obiektu to 167 m2.

Jak możemy przeczytać na stronie oferty, willa to budynek podpiwniczony o dwóch kondygnacjach naziemnych. Parter to trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz półokrągła weranda. Na piętrze o charakterze poddasza wydzielono samodzielne mieszkanie składające się z pokoju, samodzielnej kuchni oraz dużej łazienki. Pozostałą cześć kondygnacji stanowi strych.

Obiekt posiada żelbetowe fundamenty i stropy, a także schody wewnętrzne i zewnętrzne. Na parterze zachowane są zdobienia sufitów, budynek posiada też efektowne zdobienia elewacji. Willa jest wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.