Wiadomości

  • 28 grudnia 2023
  • 31 grudnia 2023
  • wyświetleń: 8602

Reaktywacja czechowickiego stowarzyszenia. Black Devils powracają po kilku latach

Po kilku latach przerwy powraca Stowarzyszenie Black Devils, czyli szkoła sportów walki. Organizację reaktywują Jakub Krystyan, biznesmen Marek Ogrodzki oraz trener Piotr Turchan.

Jakub Krystyan
Jakub Krystyan · fot. Archiwum prywatne


- Klub MMA Black Devils powrócił po prawie dekadzie przerwy, gotowy wprowadzić pasję walki i treningu z powrotem do społeczności. Zapewniamy profesjonalne podejście, wyszkolonych instruktorów i przyjazne środowisko, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele - taki komunikat pojawił się 9 grudnia na profilu Black Devils Sport Club na Facebooku.

Black Devils powracają po prawie dekadzie przerw. Ich oferta skierowana jest do każdego - od początkujących po zaawansowanych, kobiet, aż po dzieci. Nowa siedziba stowarzyszenia będzie mieścić się przy ulicy Traugutta 46 w Czechowicach-Dziedzicach. Obecnie trwają tam prace remontowe, a sama szkoła sportów walki ruszy 1 stycznia 2024 roku.

Trener Piotr Turchan
Trener Piotr Turchan · fot. Stowarzyszenie Black Devils


W weekend 6 oraz 7 stycznia odbędą się dni otwarte klub. Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się TUTAJ.

Jakub Krystyan, który jest jedną z osób reaktywujących stowarzyszenie, jest dobrze znany wśród miłośników sztuk walki. Jest trenerem boksu, ma też na swoim koncie udane walki. W grudniu wystąpił na gali Fist Universe - wygrał w 1. rundzie przez TKO po 1:24 walki. Warto też dodać, że w 2018 roku Krystyan był finalistą programu IDOL, w którym zajął 3. miejsce.

Konto Stowarzyszenia Black Devils na Instagramie : https://www.instagram.com/black_devils_club/
Konto Jakuba Krystyana na Instagramie : https://www.instagram.com/inspiracjonalny/
Konto Stowarzyszenia Black Devils na Facebooku: https://www.facebook.com/BlackDevilsSportClub/

Reaktywacja czechowickiego stowarzyszenia. Black Devils powraca po kilku latach
Reaktywacja czechowickiego stowarzyszenia. Black Devils powraca po kilku latach · fot. Stowarzyszenie Black Devils

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.