Wiadomości

  • 29 grudnia 2023
  • 1 stycznia 2024
  • wyświetleń: 3980

[WIDEO] Kierowco czy widzisz pieszego? Zastanów się nad tym gdy sam będziesz pieszym

W piątek 22 grudnia informowaliśmy o potrąceniu 19-latki na przejściu dla pieszych na ulicy Szkolnej w Czechowicach-Dziedzicach, do którego doszło dzień wcześniej. Nowe "światło" na to zdarzenie rzuca nagranie, które na skrzynkę redakcyjną otrzymał portal Bielskie Drogi.

2023 12 22 15 15 16 Adobe Premiere Pro 2024   C  Użytkownicy GFX Dokumenty Adobe Premiere Pro 24.0 2
Kierowco czy widzisz pieszego? Zastanów się nad tym gdy sam będziesz pieszym


W artykule informującym o zdarzeniu podaliśmy, że doszło do niego "na oznakowanym i dobrze oświetlonym przejściu dla pieszych" - to także słowa st. sierż. Sławomira Kocura, które przekazał nam w relacji. Musimy przyznać, że po obejrzeniu poniższego materiału wideo zmieniliśmy zdanie. Ukazuje ono sytuację właśnie na wspomnianym przejściu dla pieszych.- Mniej więcej takie warunki panowały w momencie potrącenia 19-latki. Piesi mają pierwszeństwo, ale nie mają drugiego życia i często o tym zapominają. Czy dobrze ich widać? Zobaczcie sami i pamiętajcie o tym, gdy po zmroku w deszczu chcecie przejść przez jezdnię. Warto się upewnić, że kierowca nas widzi - zauważył portal Bielskie Drogi.

mp, jb / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.