Wiadomości

  • 7 stycznia 2024
  • wyświetleń: 7197

Czechowiczanin w e-sportowej elicie League of Legends

Bartłomiej "Freeskowy" Przewoźnik, mieszkający w Czechowicach-Dziedzicach, to jeden z najlepszych zawodników ostatnich lat w e-sportowej lidze hiszpańskiej League of Legends. W ostatnich dniach potwierdziły się doniesienia medialne - 23-latek dołączy do ekipy byłych mistrzów Europy.

Barłomiej "Freeskowy" Przewoźnik dołącza do ekipy MAD Lions KOI
Barłomiej "Freeskowy" Przewoźnik dołącza do ekipy MAD Lions KOI · fot. instagram.com/fresskowylol


O "Freeskowym" pisaliśmy już na łamach naszego portalu - choćby w kwietniu ubiegłego roku oraz sierpniu gdy został Mistrzem Hiszpanii.

Jak informuje portal cybersport.pl, Przewoźnik dołączy do zespołu MAD Lions KOI. Mieszkaniec naszego miasta w poprzednich trzech latach grał w Hiszpanii, gdzie z ekipą Movistar Riders dwukrotnie triumfował w Superlidze oraz był wicemistrzem letniej odsłony turnieju EMEA Masters. Teraz zalicza e-sportowy awans - zadebiutuje w League of Legends EMEA Championship.

Jego kolegami z drużyny będą Alex "Myrwn" Villarejo, Javier "Elyoya" Prades Batalla, David "Supa" Martínez García, Álvaro "Alvaro" Fernández del Amo oraz Tomás "Melzhet" Campelos Fernández.

kr / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.