Wiadomości

  • 21 stycznia 2024
  • 17 lutego 2024
  • wyświetleń: 3222

Karnawałowy Bal Przebierańców z CKM. Dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel

Za nami:

Stowarzyszenie CKM Czechowicki Klub Motocyklowy zaprasza na Karnawałowy Bal Przebierańców. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 17 lutego w strażnicy OSP Dziedzice przy ulicy Strażackiej 1 w Czechowicach-Dziedzicach.

bal, karnawał, szampan, impreza
Karnawałowy Bal Przebierańców z CKM. Dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel · fot. Pixabay


- Tak nam się spodobała zabawa z Wami, że postanowiliśmy jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu motocyklowego zorganizować kolejną imprezkę. Tym razem proponujemy Wam Karnawałowy Bal Przebierańców - przekazał w mediach społecznościowych Stowarzyszenie CKM Czechowicki Klub Motocyklowy.

Podczas balu odbędzie się loteria fantowa, będzie można także zakupić róże. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na zorganizowanie pikniku z okazji dnia dziecka dla podopiecznych czechowickiego Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie. Dzieci z ośrodka samodzielnie wykonają rękodzieła, które będzie można znaleźć w torbach z fantami.

Cena biletu to 210 złotych od osoby. Zapewniona zostanie zimna płyta oraz 3 gorące kolacje, w tym jedna serwowana na sali osobiście przez szefa kuchni. Będzie też stolik słodkości, a karnawałowe przeboje zagrają DJ Dawid Matl & DJ Miroslaw Capello.

Co ważne, na balu nie przewidziano sprzedaży alkoholu - organizatorzy proszą o zaopatrzenie się we własne napoje wyskokowe. Napoje zimne i gorące są w cenie biletów.

Karnawałowy Bal Przebierańców z CKM. Dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel
fot. Materiały organizatora

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.