czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2008
  • wyświetleń: 1242

Spotkanie z przedsiębiorcami

Burmistrz Czechowic-Dziedzic wraz z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta organizują spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Spotkanie odbędzie się w środę 12 marca o godz. 11.00 w Dworku Stara Cynkownia w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Hutnicza 12.

Intencją organizatorów jest pobudzenie dialogu oraz współpracy pomiędzy lokalnymi firmami a administracją samorządową. Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mieli okazję zapoznać się z zapisami aktualizowanej Strategii rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice, Wieloletniego Planu Inwestycyjnego oraz założeniami do Lokalnego Programu Rewitalizacji. Prezentacje dopełni informacja o możliwościach pozyskania dofinansowania małych i średnich przedsiębiorstw z funduszy pomocowych Unii Europejskiej.

Do udziału w spotkaniu Burmistrz zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, działających na terenie gminy. Ze względów organizacyjnych, konieczne jest potwierdzenie chęci uczestnictwa do dnia 7 marca 2008 r. w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta, Pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 0322147168, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl .

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.