Wiadomości

  • 26 stycznia 2024
  • 28 stycznia 2024
  • wyświetleń: 900

Darmowa komunikacja publiczna dla wolontariuszy WOŚP w dzień finału. Szczegóły

Za nami:

PKM Czechowice-Dziedzice, MZK Bielsko-Biała, Komunikacja Beskidzka oraz Koleje Śląskie - ci przewoźnicy zadecydowali, że w dzień 32. finału WOŚP wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojadą ich pojazdami za darmo.

Darmowa komunikacja publiczna dla wolontariuszy WOŚP w dzień finału. Szczegóły
Darmowa komunikacja publiczna dla wolontariuszy WOŚP w dzień finału. Szczegóły · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


PKM Czechowice-Dziedzice poinformowało, że wolontariusze w niedzielę 28 stycznia będą mogli jeździć jego autobusami za darmo na podstawie legitymacji wolontariusza.

Podobnie będzie na liniach obsługiwanych przez MZK Bielsko-Biała. Podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszyscy wolontariusze WOŚP posiadający stosowne identyfikatory (w przypadku osób poniżej 16. roku życia wraz z jednym opiekunem) będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusami na całej sieci organizowanej przez Miasto Bielsko-Biała.

Wzorem lat ubiegłych w dniu wielkiego finału WOŚP wszyscy wolontariusze "orkiestry" za okazaniem legitymacji lub identyfikatora pojadą za darmo również autobusami Komunikacji Beskidzkiej (dawniej PKS Bielsko-Biała).

Także Koleje Śląskie chcą w tym roku wspomóc nie tylko cel 32. finału, ale także wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z nich, posiadając identyfikator, będzie mógł w niedzielę, 28 stycznia skorzystać z usług regionalnego przewoźnika za darmo.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj