czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2008
  • wyświetleń: 1314

Nowa strategia naszej gminy do wglądu

W okresie od czerwca ubiegłego roku do lutego br. trwały prace nad sformułowaniem projektu Planu Operacyjnego na lata 2008-2015 w ramach aktualizacji Strategii rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

Aktualny dokument strategiczny jest niezbędny zarówno do skutecznego zarządzania gminą, jak i efektywnego pozyskiwania środków pomocowych, w tym unijnych. Z projektem Planu Operacyjnego można się zapoznać klikając www.czechowice-dziedzice.pl/download/plan_operacyjny.zip target=_blank class dodaj>tutaj.

Urząd Miejski oczekuje opinii mieszkańcow na temat tego dokumentu. Należy je przekazywać do dnia 14 marca 2008 r. do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, Pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032 214 71 68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl.

Po przeprowadzeniu konsultacji społecznych, Plan Operacyjny na lata 2008-2015 zostanie przekazany Radzie Miejskiej w formie projektu uchwały.

aka / czecho.pl

Źródło: UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.