Wiadomości

  • 26 stycznia 2024
  • 2 lutego 2024
  • wyświetleń: 4522

Odbierali od mieszkańców żywe choinki. Potrzebne było telefoniczne zgłoszenie

W piątek 2 lutego przeprowadzona została poświąteczna akcja zbierania tzw. żywych choinek. Udział w akcji wymagał telefonicznego zgłoszenia.

Będą odbierać od mieszkańców żywe choinki. Potrzebne jest telefoniczne zgłoszenie
Będą odbierać od mieszkańców żywe choinki. Potrzebne jest telefoniczne zgłoszenie · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- Podczas akcji będą odbierane od mieszkańców tzw. żywe choinki (naturalne - nie sztuczne) pozbawione ozdób, bez doniczek i bez ziemi. W związku z powyższym, prosimy zainteresowanych odbiorem choinek mieszkańców o kontakt pod następującymi numerami telefonów: +48 32 214 53 25 oraz +48 604 961 034 - podało przed akcją Biuro ds. Gospodarki Odpadami czechowickiego Urzędu Miejskiego.

Zgłoszenia były przyjmowane do czwartku 1 lutego, do godziny 14.00.

Uwaga!

Choinki w wyznaczonym terminie (2 lutego) należało do godziny 6.00 rano wystawić przed posesję. Drzewka w doniczkach nie były odbierane.

Drzewka z adresów, których właściciele nie zgłosili chęci udziału w akcji, nie były odbierane. Podczas akcji nie były odbierane także odpady zielone powstałe w wyniku pielęgnacji ogrodów (trawa, liście, gałęzie, wycięte drzewa - również iglaste).

Biuro ds. Gospodarki Odpadami przypomina, że żywe choinki można także przywozić do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) przy ul. Prusa 33 w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.