Wiadomości

  • 31 stycznia 2024
  • 3 lutego 2024
  • wyświetleń: 6130

Jechał na rauszu, zatrzymała go policja. Nie zaciągnął hamulca i stoczył się na radiowóz

Gdy zatrzymała go policja zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego, dlatego jego samochód stoczył się na radiowóz. Nieodpowiedzialny kierowca odpowie nie tylko za jazdę po pijanemu, ale też za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

policja, radiowóz, kmp, kogut
Jechał na rauszu, zatrzymała go policja. Nie zaciągnął hamulca i stoczył się na radiowóz - zdj. ilustracyjne · fot. KMP Bielsko-Biała


St. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej przekazał naszemu portalowi, że do zdarzenia doszło około godziny 4.00 nad ranem w poniedziałek 29 stycznia na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego Volkswagena, ponieważ jego sposób jazdy przykuł ich uwagę.

- Mężczyzna postawił samochód na niewielkim wzniesieniu. Stan, w jakim znajdował się 36-latek wyłączył jego wszelkie procesy myślowe, dlatego zapomniał zrobić tak prostej rzeczy, jak zaciągniecie hamulca ręcznego. W związku z tym Volkswagen stoczył się na radiowóz - dodał przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Kierowca osobówki wydmuchał 2,5 promila. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. 36-latek odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości oraz jazdę po pijanemu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.